Piaskownice

Wickey Slider

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Piaskownice

Zbuduj piaskownicę w mig i podaruj dziecku dużo lat zabawy w swojim ogródku! Pielęgnacja nie jest zbyt wymagająca a w razie potrzeby możesz zamówić bez roblemu części zamienne oraz dodatki. Nasz duży asortyment zabawek do piaskownic, wyposaży twoją piaskownicę w perfekcyjne urządzenie w twojim ogrodzie lub podwórku!

Różne modele piaskownic

Którą piaskownicę lub domek z piaskownicą można zaproponować? Oferta jest duża, także każda rodzina znajdzie odpowiednią piaskownicę dla siebie. Nasza oferta piaskownic jest różnorodna, od materiału aż po kształt. Zmierz ile miejsca masz w ogródku lub podwórku do dyspozycji i porównaj z wymiarami naszych piaskownic. Nie zapomnij wyposażyć piaskownicy w pokrywę oraz inne wspaniałe dodatki! Zwróć uwagę również na to, że mamy różne wysokości piaskownic. Szczególnie w lecie ochrona przed słoncem jest bardzo ważna dla twojego dziecka, dlatego oferujemy również piaskownice z dachem jak np. nasza piaskownica Villa Fantastico z drewnianym lub plandekowym dachem, przypominająca domek. Piaskownice Peter Pan, Felix, Mickey i Nadine posiadają daszek, który można opuszczać i podnosić. Daszek daje nie tylko ochronę przed promieniowaniem UV, ale również chroni, gdy go się opuści przed wiatrem, deszczem oraz zanieczyszczeniami. A naszą piaskownicę King Kong można dzięki rozbudowie naszymi dodatkami przeobrazić w statek piratów lub wikingów. Do piaskownicy Störtebecker można nawet dobudować kajutę, by uzupełnić wygląd statku. Kolorowe, nieskomplikowane i popularne są także nasze piaskownice plastikowe. Jedna z nich ma formę muszelki i może być jednocześnie używana z jednej strony jako piaskownica a z drugiej jako basenik. Z tą muszelkową piaskownicą jest zabawa gwarantowana. Piaskownice plastikowe Big Sandy i Big Sandpit są dostarczane odrazu z pokrywą plandekową i montuje jak i demontuje się je łatwo i szybko.

Dodatki do piaskownic

Mamy duży wybór nie tylko piaskownic ale także pasujących dodatków. Najważniejszym dodatkiem do piaskownicy jest naturalnie pokrywa. Obojętnie na którą piaskownicę się zdecydujesz, do każdej mamy pasującą pokrywę. Ważne jest, by zwrócić uwagę na piasek, by był przeznaczony specjalnie do piaskownicy. W żadnym razie nie wolno używać zwykłego piachu z budowy. Ochronę przed zanieczyszczeniami oraz korzeniami daje nasza agrotkanina. Rozkłada się ją pod piasek, w ten sposób zapobiega przebijaniu się korzeni oraz chroni piasek przed robactwem. Jeżeli zdecydujesz się na piaskownicę bez pokrywy, pomyśł o ochronie przed słońcem. Najlepiej wyposaż piaskownicę w plandekę dachową, która będzie chronić również przed deszczem. To właśnie piaskownice są ulubionym urządzeniem zabawowym małych dzieci. Jednak z wiekiem rosną także ich wymogi. Czy zjeżdżalnia czy huśtawka lub nawet oba? W naszym asortymencie znajdziesz z pewnością odpowiedni plac zabaw. Wiele dodatków oraz jeszcze więcej możliwości rozbudowy oferujemy w naszym sklepie online. Możecie razem wybrać i dopasować plac zabaw do swojego ogrodu. Daj się ponieść fantazji!