Wickey
Wickey logo

Fabryka placów zabaw

Bezpłatna dostawa od 250 zł


Piaskownice

Wickey Slider

Piaskownice

Ustaw kierunek malejący

Ustaw kierunek malejący

Piaskownice dla dzieci

Piaskownica Wickey to idealny sprzęt do zabaw w ogrodzie i niesamowita frajda dla wszystkich dzieci. Wybierz piaskownicę z daszkiem, piaskownicę z placem zabaw lub zwykłą drewnianą piaskownicę. Wysokiej jakości drewniane piaskownice Wickey można szybko i łatwo zmontować w jedno słoneczne popołudnie. Potem wystarczy tylko wsypać piasek i już można się bawić. Babki z piasku, zamki, tajemne tunele – w piaskownicy powstaje niesamowity świat fantazji, w którym Twoje dziecko jest mistrzem!

Piaskownica z pokrywą

Przekonaj się o zaletach piaskownic Wickey z pokrywą. Nasze piaskownice drewniane charakteryzują się wyjątkową jakością i solidnym wyglądem. W odróżnieniu od piaskownic z tworzyw sztucznych piaskownice drewniane są bardzo trwałe i mają wysoką odporność na warunki atmosferyczne. Kupując własną piaskownicę, możesz obserwować dzieci podczas zabawy przez okno kuchenne i razem z nimi piec babki z piasku. Po zakończeniu zabawy można łatwo przykryć piaskownicę osłoną. Wybierz w sklepie internetowym Wickey piaskownicę z pokrywą w odpowiednim dla siebie rozmiarze. Na krawędziach piaskownicy jest ławeczka, na której Ty lub dzieci możecie wygodnie usiąść podczas wspólnej zabawy w piaskownicy. Piaskownicę polubią też koledzy i koleżanki Twoich pociech, a także dzieci z siąsiedztwa! A przy okazji piaskownicę można także doskonale uzupełnić o plac zabaw w przystępnej cenie. Tutaj Twoje dzieci mogą się do woli wspinać, huśtać z przyjaciółmi, albo zjeżdżać po zjeżdżalni.

Piaskownice drewniane

Piaskownice drewniane Wickey są dostępne w różnych rozmiarach. Dobierz rozmiar piaskownicy do powierzchni dostępnej w ogrodzie lub do liczby dzieci. Zwłaszcza jeśli w rodzinie jest kilkoro dzieci, warto zdecydować się na większy model. Albo wybierz domek dla dzieci z piaskownicą. Tam każdy mały budowniczy będzie miał miejsce na swój własny zamek z piasku! Piaskownica z daszkiem ochroni dzieci przed słońcem i będzie też schronieniem w czasie deszczu. Wszystkie drewniane sprzęty do zabaw Wickey to świetne projekty dla majsterkowiczów. Pokażemy Ci, jak samodzielnie możesz zbudować piaskownicę!

Jeśli chcesz, by piasek w piaskownicy był zawsze czysty, szczególnie dobrym rozwiązaniem jest piaskownica z pokrywą. Wygodne ławeczki z oparciem można łatwo złożyć do wewnątrz i stanowią one wtedy pokrywę piaskownicy. Koty, patki i inne zwierzęta nie nabrudzą już w piaskownicy, dzięki czemu unikniesz uciążliwego sprzątania. A huśtawka drewniana obok piaskownicy sprawi, że Twój ogród będzie ulubionym miejscem zabaw dzieci.

Akcesoria do piaskownic

Budowanie zamków z piasku w ogrodzie to super zabawa, ale zabawa w ganianego albo skakanie to wcale nie mniejsza frajda. Aby dzieci mogły szaleć w piaskownicy Wickey bezpiecznie i bez obawy o siniaki, w naszym sklepie znajdziesz także piaskownicę z osłonami narożników. Zielone osłony narożników są wykonane z tworzywa, idealnie pasują na wszystkie narożniki i można je kupić w sklepie Wickey w praktycznych zestawach po 4 sztuki. Do piaskownicy dla dzieci możesz dodatkowo zamówić agrowłókninę, która będzie chronić piasek przed korzeniami i robakami. Agrowłóknina jest dostępna w różnych rozmiarach.

Nasza propozycja: jeszcze więcej radości podczas zabawy w ogrodzie zapewnią nasze doskonałe stelaże do huśtawek. Zbuduj swoje idealne huśtawki, wybierając świetne siedziska do huśtawek Wickey.