Wickey

Wickey logo

Fabryka placów zabaw

Bezpłatna dostawa od 250 zł*


Wybierz Wickey!

Marzeniem Wickey jest zachwycanie dzieci i inspirowanie ich do przeżywania własnych przygód. Czy jest na to lepsze miejsce niż własny dom? Całkowicie poświęciliśmy się rozwojowi bezpiecznych i kreatywnych zabawek ogrodowych i łóżek, aby dostarczać dziecięcej fantazji nowych, pełnych przygód impulsów.

10 lat gwarancji

Gdziekolwiek jesteś: od słonecznej wyspy przez legendarne królestwa do ukrytych miejscowości w środku dżungli: Udzielamy 10-letniej gwarancji na wszystkie nasze produkty z drewna o wysokiej jakości, przy zakupie naszych kotew wewnętrznych. Dwuletnia gwarancja na nasze doskonałe akcesoria.

Impregnowane drewno - dobrze przemyślane!

Nasze drewno jest porównywalne z naszymi filarami, na którym ustawiamy nasze fantazyjne światy. Dlatego największy nacisk kładziemy na najwyższą jakość: ochrona przed wpływami środowiska: przyjazne dzieciom i środowisku ciśnieniowe impregnowanie zapewnia nie tylko wysoką trwałość, ale także chroni wszystkie królestwa przygód i skarby przed wiatrem i pogodą. Bezpieczna przygoda na wszystkie pory roku!

Wyprodukowane w Niemczech

Oryginalne produkty o wysokiej jakości pochodzące ze zrównoważonej produkcji w Niemczech - czego chcieć więcej? Dzięki naszym produktom odkrywcy i poszukiwacze przygód startują w fantastyczną podróż z poczuciem bezpieczeństwa! Stawiamy na jakość: wszystkie używane elementy drewniane są przetwarzane i produkowane w Niemczech.

Ulubieniec europejskich klientów!

Pomysły powstają z marzeń. Już 20 lat temu narysowaliśmy na naszej mapie skarbów pierwszy plac zabaw i od tego czasu pozostaliśmy wierni ręcznym rysunkom. Czy to plac zabaw, czy huśtawka do prywatnego lub publicznego zastosowania: Miliony zadowolonych klientów ze wszystkich europejskich krajów znalazło już w naszym asortymencie swoich osobistych ulubieńców. Zostań częścią naszej dużej rodziny!

Google

Very good and solid product, easy to build yourself and good service provided!

Wickey posiada ocenę 4,4 /5 wystawioną na podstawie 1661 opinii na Google.

Trustpilot

Serdecznie polecam, jakość obsługi i proces składania zamówienia na najwyższym poziomie. Gorąco polecam wickey.pl !

Wickey posiada ocenę 4,6/5 wystawioną na podstawie 51 opinii na Trustpilot.

Trusted Shops

Wszystko szybko i sprawnie. Plac super jakości

Wickey posiada ocenę 3,7/5 wystawioną na podstawie 35 opinii na Trusted Shops.

Bajeczne światy tematyczne!

Czy to pirat na szerokim morzu, astronauta we wszechświecie lub poszukiwacz złota w dżungli - Wickey rozwija marzenia w małe i duże przygody. Nasz asortyment to nie tylko zabawki ogrodowe jak place zabaw, huśtawki czy piaskownice - z nami można także pięknie śnić: Nasz różnorodny asortyment to także wyjątkowe łóżka dziecięce, które podobnie jak nasze place zabaw, można wzbogacić o nasze wspaniałe akcesoria.

Motywy Islands
Motywy Kingdom
Motywy Citylife
Motywy Explorer
Motywy Boutique
Motywy Original
Motywy PRO

Bezpieczna zabawa

Aby wszyscy piraci, odkrywcy i super bohaterowie mogli bezpiecznie odbywać swoje podróże przygodowe, nasze zabawki produkujemy i testujemy w Niemczech. Stosujemy wyłącznie starannie dobrane materiały, jak na przykład lite drewno i wysokiej jakości kotwy czy zacisk do huśtawek. Obok kreatywnego wzornictwa szczególną uwagę zwracamy na bezpieczną konstrukcję naszych produktów. Dzięki takiemu podejściu nawet najbardziej zabawne gry pozostają stale bezpiecznym przeżyciem.

Klienci pokazują swoje świecidełka