Domki

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Drewniany domek dla dzieci

„Tato ,mamo, kup mi domek do zabawy w ogrodzie!“ Słyszysz te słowa każdego dnia? Nie zastanawiaj się długo, ponieważ drewniany domek do zabawy zapewni Twoim dzieciom dużo radości

Dla kogo nadaje się drewniany domek do zabawy?

Wspaniałą zaletą domku jest to, że już najmłodsi mogą się w nim samodzielnie bawić. Przy zabawie na zjeżdżalni, ściance wspinaczkowej czy huśtawce musi być zawsze obecna osoba dorosła. Przy domku już nie. Dzięki różnym wariantom domków Twoje dzieci spełnią swoje marzenia. Będą mogły w nim gotować, bawić się klockami lub przytulać ulubione misie. Także większe dzieci będą miały wielką frajdę, bawiąc się w domku, i znajdą w ogrodzie swoje małe królestwo, do którego będą chętnie powracać.

Który domek nadaje się najlepiej dla moich dzieci?

Przy wyborze domku do zabawy koniecznie zapytaj o zdanie Twoje dzieci. Uwzględnij ilość wolnego miejsca w ogrodzie oraz wysokość budżetu na ten cel. Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego w naszym asortymencie. Gama produktów obejmuje modele od prostych domków poprzez wielofunkcyjne kombinacje aż do dużych domków na palach z werandą oraz zjeżdżalnią. Np. nasz domek Villa Fantastico jest dostępny w różnych rozmiarach oraz z dachem drewnianym lub z plandeki. Domek Moritz jest prosty, praktyczny i w dodatku można go rozszerzyć o werandę. Domki Gaspo oraz Fun House są wyrafinowanymi, wielofunkcjonalnymi modelami: model Gaspo jest domkiem do zabawy i piaskownicą. Oba urządzenia są ze sobą powiązane poprzez mechanizm rolkowy. Gdy Twoje dzieci zakończą zabawę w piaskownicy, domek można na nią nasunąć, aby chronić piasek. Domek Funny Farm zalicza się do kategorii domków na palach. Można się do niego dostać tylko poprzez drabinkę, a zejść poprzez zjeżdżalnię. Jeszcze więcej możliwości zabawy można uzyskać poprzez dobudowanie do niego huśtawki. W tym wyjątkowym domku wszystko jest trochę pochyłe i bajkowe. Aby nasze domki na balach stabilnie stały, w naszej ofercie oczywiście posiadamy wymagane elementy montażowe. W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogaty wybór domków do zabawy. Zajrzyj do nas, a na pewno znajdziesz w niej odpowiedni model dla Twojego dziecka.