Wickey

Wickey logo

Fabryka placów zabaw

Halloween – Spooktacular Specials aż do 02.11.2020!


Chwyty wspinaczkowe

Ustaw kierunek malejący

 • Chwyty wspinaczkowe 90 mm

  Chwyty wspinaczkowe na plac zabaw dla dzieci

  Normalna cena: 129,95 zł

  Special Price 93,95 zł

  Z 23% VAT.
 • Chwyty wspinaczkowe 90 mm

  5 kamieni w różnych kształtach i kolorach

  Normalna cena: 177,45 zł

  Special Price 79,95 zł

  Z 23% VAT.
 • Chwyty wspinaczkowe 120 mm

  5 kamieni w różnych kształtach i kolorach

  Normalna cena: 138,95 zł

  Special Price 109,95 zł

  Z 23% VAT.
 • Chwyty wspinaczkowe 145 mm

  5 kamieni w różnych kształtach i kolorach

  Normalna cena: 176,45 zł

  Special Price 134,95 zł

  Z 23% VAT.
Ustaw kierunek malejący

Chwyty wspinaczkowe i kamienie wspinaczkowe za korzystną cenę

Chwyty wspinaczkowe i kamienie wspinaczkowe to świetna zabawa na każdym ogrodowym urządzeniu zabawowym. Wickey oferuje urozmaicony asortyment chwytów wspinaczkowych, ścianek wspinaczkowych i sieci wspinaczkowych. Produkty te idealnie nadają się do rozbudowy posiadanego placu zabaw Wickey. W ten sposób każde drabinki można wzbogacić o kolorowe kamienie i chwyty wspinaczkowe.

Nasze akcesoria do wieży wspinaczkowej przyciągają wzrok różnymi formami i kolorami, wśród których można znaleźć produkt dla każdego małego wspinacza od 3 roku życia. Materiały są odporne na każde warunki atmosferyczne i zapewniają zabawę podczas wspinania przez długie lata. Pasujące kotwy do gruntu stabilizują nie tylko place zabaw i huśtawki, ale także ścianki wspinaczkowe.

Drabinki z wieloma możliwościami wspinania

Nasze chwyty wspinaczkowe dla dzieci idealnie nadają się do Twojej własnej plac zabaw ze ścianką wspinaczkową! Różne formy i wielkości wspomagają rozwój motoryczny i nabieranie poczucia równowagi. Są dostępne w kolorach czerwonym, niebieskim, żółtym i zielonym. Ponadto w ofercie znajduje się zestaw wielokolorowy. Małe kamienie wspinaczkowe są wielkości 9 cm-9,5 cm, średnie 12 cm, a duże 14,5 cm.

Wielkość lub poziom trudności można dobrać do indywidualnych potrzeb lub umiejętności dziecka.

W komplecie znajdują się śruby walcowe i nakrętki pazurkowe umożliwiające montaż kamieni wspinaczkowych bezpośrednio na ściance wspinaczkowej. Wysokiej klasy materiał kompozytowy z wbudowanymi pierścieniami metalowymi odznacza się fantastyczną odpornością na warunki atmosferyczne. Chwyty wspinaczkowe można tanio kupić w Internecie!

Ogrodowa ścianka wspinaczkowa

Plac zabaw ze ścianką wspinaczkową zachęca wszystkie dzieci do wspinania. Ścianka wspinaczkowa Wickey idealnie nadaje się do optymalnego wykorzystania kolorowych kamieni wspinaczkowych dla dzieci. W Internecie można zamówić zarówno wolnostojącą ściankę wspinaczkową, jak i ściankę, która zostanie dobudowana do posiadanej plac zabaw ze zjeżdżalnią. Kąt nachylenia zmienia się zależnie od wysokości podestu. Ścianki drewniane są dostępne w wersji otwartej i zamkniętej. Składają się z mocnych belek podporowych i drewnianych płyt, które są impregnowane próżniowo.

Czy wiedziałeś? Ogrodową plac zabaw Wickey można rozbudować nie tylko o drążek do wspinaczki, drabinę sznurową i drążki do podciągania, ale także o piaskownicę, huśtawkę i zjeżdżalnię. Niezależnie od tego, jaką plac zabaw lub domek dla dzieci wybierzesz, każde drabinki można rozbudować o wszystkie nasze urządzenia zabawowe.