Wickey
Wickey logo

Fabryka placów zabaw

Bezpłatna dostawa od 250 zł


Wspinaczka & Gimnastyka

Ustaw kierunek malejący

Strona:
  1. 1
  2. 2
Ustaw kierunek malejący

Strona:
  1. 1
  2. 2

Wieża wspinaczkowa Wickey

Każde dziecko uwielbia się wspinać i bawić. Z różnorodnymi akcesoriami do wież wspinaczkowych i wyjątkowym sprzętem gimnastycznym Wickey możesz samodzielnie zbudować swój plac zabaw i huśtawkę, rozbudować już istniejący plac zabaw o fantastyczne funkcje. Zabawa i sport to dla dzieci to samo, a z odpowiednimi akcesoriami do użytku na dworze Twój ogród przeistoczy się w ekscytujący obiekt sportowy na wolnym powietrzu.


Aktywne dzieci pokochają bicie nowych rekordów podczas wspinaczki na plac zabaw z chwytami wspinaczkowymi, a na placu zabaw ze zjeżdżalnią będą dumnie prezentować swoje najnowsze akrobacje. W sklepie Wickey znajdziesz akcesoria do wspinaczki i ćwiczeń w przystępnej cenie i na każdy gust. Następnie możesz je dalej rozbudowywać w zależności od potrzeb i umiejętności Twojego dziecka. W ten sposób samodzielnie zbudujesz swoją wieżę wspinaczkową!

Wspinaczka po rurze strażackiej, drabince sznurowej i chwytach wspinaczkowych

Olimpijski atleta, dzielny strażak czy dzika Amazonka: w każdym dziecku tkwi mały bohater. A bohater musi trenować, aby zawsze być gotowym na wszelkie przygody. Nic prostszego! W sklepie internetowym Wickey znajdziesz kolorowe chwyty wspinaczkowe oraz liny i drabinki sznurowe, dzięki którym Twoi mali łowcy przygód wysoko zajdą. Drabinki sznurowe Wickey są dostępne w różnych stopniach trudności. Chwyty wspinaczkowe są dostępne w różnych kolorach i kształtach. Bohater wspiął się na wieżę i widzi z góry kolejne wyzwania: huśtawka jest znowu wolna! Szybko sunie w dół po rurze strażackiej. Różne opcje wspinaczkowe Wickey można bardzo prosto zamontować na wieży wspinaczkowej.

Gimnastyka w ogródku na drążkach gimnastycznych, trapezie gimnastycznym i kółkach gimnastycznych

Huśtać się każdy potrafi! Z niesmowitymi trapezami lub drewnianymi kółkami gimnastycznymi Wickey Twój stelaż do huśtawki lub plac zabaw przemieni się w prawdziwą cyrkową arenę! Drążek gimnastyczny i metalowe kółka gimnastyczne dla atletów sprawią, że gimnastyka w ogródku będzie świetną zabawą. Twoje dzieci będą uwielbiały prezentować swoje najnowsze akrobacje na trapezie lub drążku gimnastycznym. Rozszerzenie placu zabaw o indywidualny sprzęt gimnastyczny, np. drewniany trapez, jest dziecinnie proste. W sklepie internetowym Wickey znajdziesz wszelkie niezbędne obejmy do mocowania kółek gimnastycznych, drążków gimnastycznych i siatek do istniejącego sprzętu. Nasze miękkie maty gumowe zapewnią małym atletom dodatkowe bezpieczeństwo.