Wickey
Wickey logo

Fabryka placów zabaw

Bezpłatna dostawa od 250 zł


Huśtawki z opon

Ustaw kierunek malejący

Ustaw kierunek malejący

Huśtawki z opon Wickey

Czy posiadasz już ramę do huśtawki albo wieżę zabaw z huśtawką? Jeśli tak, to do pełni szczęścia potrzebujesz teraz jeszcze tylko pasującego siedziska. Huśtawka z opony Wickey oferuje dzieciom niezliczone możliwosci zabawy. Zasadniczo każde z naszych urządzeń do zabawy możesz bez problemu poszerzać lub zestawiać z naszymi akcesoriami do huśtawek. Tak możesz wykreować swój własny wymarzony plac zabaw.

Jeśli Twoja zwinna małpka chętnie się huśta, wtedy huśtawka z opony jest idealnym urządzeniem. Mały pilot odrzutowca może się na niej oprzeć rękami i nogami, kołysać tam i z powrotem lub przeskakiwać przez oponę. Na gumowych huśtawkach z opony, rycerz wraz ksieżniczką mogą stanąć i wspólnie wzbić się w powietrze.

Huśtawka z opony pozioma i pionowa

Klasyczne warianty gumowej huśtawki to pionowe i poziome huśtawki z opony. W przypadku wersji siedziska pionowego można zamontować je zarówno jedną jak i dwiema linami na ramie huśtawki. W siedzisku z pojedynczą liną jest ona zaczepiona pośrodku, tak aby mały pilot mógł polecieć w każdym kierunku. Siedzisko z dwoma linami daje wszystkim dzieciom poczucie stabilności.

Także pozioma huśtawka z opony jest dostępna w Wickey w dwóch wersjach. Możecie wybrać siedzisko z dwoma linami, które są przytwierdzone w czterach miejscach na oponie. Na tej huśtawce z gumy znajdzie miejsce dwójka małych bohaterów, którzy będą siedzieć naprzeciwko siebie. Albo możecie kupić huśtawkę z opony z liną wspinaczkową oraz aluminiową płytą, która jest nadaje się idealnie dla ciekawskich strażaków. Dzięki wytrzymałej linie, opona jest mocno przymocowana, a mały ratownik czuje jakby się wspinał na ogromną strażacką drabinę obrotową

Szukasz czegoś całkiem nowego? Odkryj jedyną w swoim rodzaju huśtawkę typu konik z opony gumowej. Jest ona dla wszystkich miłośników zwierząt absolutną koniecznością.

Huśtawki z opony

Wszystkie huśtawki z opony Wickey są wyprodukowane z używanej opony o średnicy 56 cm. Materiał otrzymany w takim procesie produkcji urządzeń jest odnowiony i długotrwały. Guma jest odporna na ekstremalne warunki pogodowe i wytrzymie każdą sytuację pogodową. Za niezbędną stabilność urządzenia dbają mocne liny z materiału polyhemp o średnicy 12 mm oraz złączenia lin z polipropylenu. Zestaw lin do montażu można również zamówić osobno w naszym sklepie internetowym. Obręcze i haki ósemki z nierdzewnej stali zapewniają optymalne zamocowanie. Każdy z produktów do zabawy Wickey gwarantuje wysoką jakość w korzystnej cenie.

Zabawa dla małych dzieci

Również dla całkiem malutkich poszukiwaczy przygód Wickey oferuje pasujące siedziska. Z siedziskami kubełkowymi dla dzieci poniżej 3 lat, najmłodsi sami mogą bezpiecznie i łagodnie wzbić się w powietrze. Ponadto domki zabaw idealnie nadają się dla Waszych pociech. Tutaj mogą one popuścić wodze fantazji i rozkoszować się zabawą na świeżym powietrzu w ogrodzie. Dla starszych dzieci kombinacja wieży zabaw i siedziska typu bocianie gniazdo jest idealnym rozwiązaniem. Jeśli szukacie do ogrodu jeszcze innych drewnianych urządzeń dla dzieci, sprawdźcie również naszą stronę FATMOOSE.