Mocowania

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Haki do huśtawek

Nasze place zabaw - zarórwno place zabaw serii Wickey, jak i do montażu we własnym zakresie z huśtawką - oraz nasze huśtawki są standardowo dostarczane z hakami do huśtawki. Ale może masz swoje indywidualne rozwiązanie i dodasz huśtawkę później. Wtedy możesz zakupić akcesoria do huśtawek w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz tam mocowania do huśtawek, haki do huśtawek, obejmy do huśtawek. Ponadto niektórre modele siedzisk wymagają specjalnych uchwytów. Także na to jesteśmy dobrze przygotowani.

Haki do huśtawek z gwintem

Haki do huśtawek z gwintem mogą być użyte zarówno do kantówek jak i okrągłych belek z drewna. Gwint jest całkowicie wkręcany lub wbijany do belki. Istnieją haki z gwintem z nakrętką lub bez. Szczególny komfort zapewnia hak do huśtawki Safety, wykonany ze stali ocynkowanej (z gwintem) z klamrą. Prawie wszystkie haki do huśtawki z gwintem są dostarczane z karabińczykiem, na którym jest zawieszana lina lub łańcuch montażowy huśtawki.

Obejmy do huśtawki

W przeciwieństwie do gwintowanego haka do huśtawki obejma do huśtawki jest montowana na obwodzie drewnianej belki. Posiadamy dwa typy mocowań: obejmy do kantówek i obejmy do belek z drewna okrągłego. Należy zwrócić uwagę na różne średnice obejm do okrągłych belek drewnianych. Także w tym przypadku karabińczyki są zawarte w zestawie.

Haki do huśtawek modele specjalne

Na pewno widziałeś (-aś) w naszym asortymencie huśtawek specjalne modele siedzisk, jak np. mega-huśtawka albo huśtawka relaksacyjna. U nas otrzymasz wszystkie pasujące części do ich zawieszenia. Posiadamy między innymi haki do hamaków, dzięki czemu hamak można zamontować na ścianie. Inteligentnym rozwiązaniem jest obrotowy hak Powerhook z łożyskiem kulkowym. Łożysko kulkowe pozwala huśtawce (np. huśtawce relaksacyjnej) obracać się we wszystkie strony. Ten hak przymocowuje się do sufitu. Posiadamy także specjalne mocowania do huśtawki podwójnej i huśtawki gniazda. „Wersją luksusową“ wśród naszych haków do huśtawki jest nasz model Marathon. Jest on głównie przeznaczony do siedziska mega-huśtawki, ale może być również stosowany do wszystkich innych huśtawek. Dzięki specjalnej technologii jest on bezgłośny, a ciągłe popychanie huśtawki nie jest konieczne. Stwarza to idealne warunki do relaksującego huśtania się. Oprócz stosowania wysokiej jakości haków do huśtawki szczególnie ważne jest umocowanie w podłożu. Odpowiednie produkty do prawidłowego montażu huśtawki, placu zabaw lub placu zabaw marki Wickey znajdziesz na naszej stronie internetowej w kategorii "Maty gumowe i kotwy". Place zabaw przeznaczone do użytku publicznego muszą odpowiadać normie DIN EN 1176. Nasz asortyment publicznych placów zabaw obejmuje zarówno zjazd liniowy jak i bujaki. Natomiast akcesoria do placów zabaw, huśtawek i domków dla dzieci są przeznaczone dla wszystkich rodzin, które chcą zbudować swój własny kreatywny plac zabaw.