Place zabaw

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Wieża zabaw Wickey

Bogata oferta placów zabaw bez wątpienia nie ułatwia wyboru. Na pierwszym miejscu stoi jednak zawsze radość Twojego dziecka. Plac zabaw, domek lub wieża wspinaczkowa w Twoim ogrodzie mają otworzyć przed nim świat fantazji, rozwijać jego kreatywność i zapewnić mu wiele radości w trakcie zabawy. Przyświeca nam cel, by Twoje dziecko przyjemnie spędziło czas zarówno na placu zabaw, huśtawce czy zjeżdżalni marki Wickey.

Czym wyróżniają się place zabaw marki Wickey?

Place zabaw marki Wickey stoją zawsze stabilnie i pewnie, także w Twoim ogrodzie. Wszystkie belki oraz deski są wykonane z masywnego oraz ciśnieniowo impregnowanego drewna. Połączenia śrubowe cechuje wysoka stabilność i wytrzymałość. Dzięki mocnym słupkom z wysokojakościowego drewna plac zabaw marki Wickey jest nad wyraz stabilny, oczywiście pod warunkiem prawidłowego montażu i zakotwiczenia w gruncie. Możemy to zagwarantować dzięki docinanemu na miarę, impregnowanemu ciśnieniowo drewnu, z którego powstały nasze wszystkie place zabaw. Ponadto ich montaż jest łatwy i szybki. Wystarczy tylko wykonać czynności opisane w instrukcji montażu bez konieczności przycinania lub nawiercania podstawowej konstrukcji placu zabaw. Naszym powodem do dumy jest również fakt, że każdy plac zabaw marki Wickey jest modułowo zbudowany i można go stopniowo rozszerzyć o inne elementy. Możesz zacząć od małego placu zabaw, składającego się ze ścianki wspinaczkowej, podestu z dachem, zjeżdżalni falistej oraz piaskownicy. Oczywiście wszystko jest wykonane z ciśnieniowo impregnowanego drewna. W ten sposób plac zabaw zyska na indywidualnym charakterze. W następnym roku możesz dodać – oczywiście na życzenie Twojego dziecka – huśtawkę, drążek gimnastyczny lub drugą wieżę wspinaczkową, którą połączysz z pierwszą wiszącym mostem. W ten sposób Twój plac zabaw będzie rósł razem z potrzebami oraz upodobaniami Twojego dziecka..

Gama placów zabaw marki Wickey?

Każde dziecko jest inne. Inny jest również świat jego zabaw – Jasio bawi się chętnie w kowboja i Indianina, a Marysia widzi siebie jako florystkę w kwiaciarni. Z placami zabaw marki Wickey to wszystko można stworzyć, a dzięki dodatkowym akcesoriom można je także rozbudować. Nasze place zabaw różnią się od siebie nie tylko rozmiarami, ale także wysokością podestu, wyposażeniem oraz możliwościami zabawy. Gama produktów obejmuje place zabaw w formie remizy strażackiej, poprzez place zabaw w formie statku piratów z prawdziwą flagą piratów i sterem aż po place zabaw z zabawnymi postaciami bajkowymi jak SpongeBob czy Dora. Po zakupie plac zabaw można zawsze poszerzyć o pasujące dodatki. Nieustannie pracujemy nad nowymi, zabawnymi placami zabaw oraz tworzymy do nich nowe dodatki.

Na co muszę zwrócić uwagę przy wyborze placu zabaw?

Kupując z placem zabaw w formie wieży lub ze ścianą wspinaczkową, zamów koniecznie pasujące kotwy. Szczególnie w przypadku takich placów zabaw ze względu na wysoki podest należy zapewnić stabilny montaż w podłożu. Domek do zabawy ma oczywiście mniejsze wymogi. Dla każdego naszego placu zabaw podajemy porady i wskazówki dotyczące prawidłowego zakotwiczenia, a w naszym sklepie, w kategorii "Maty gumowe i kotwy", posiadamy wszystkie potrzebne kotwy.