Wickey

Wickey logo

Fabryka placów zabaw

Bezpłatna dostawa od 250 zł*


Jesteś dla nas ważny!

W tych niepewnych czasach czerpiemy siłę z faktu, że nasze produkty gwarantują, że dzieci mogą pozostać dziećmi i bawić się beztrosko.Dlatego zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich rodzin jest naszym najwyższym priorytetem. Z tego powodu podjęto już niezliczone działania, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, tak aby jak najlepiej opanować ten trudny czas.

Nadal dostarczamy i jesteśmy do Twojej dyspozycji

Wazne jest dla nas, aby poinformowac Panstwa w sposob przejrzysty o aktualnej sytuacji w zakresie dostaw. Ze wzgledu na wyjatkowo duzy wolumen zamowien w calym europejskim handlu internetowym nadal wystepuja opoznienia w lancuchu dostaw. Prowadzi to z jednej strony do przeciazenia firm spedycyjnych i uslug kurierskich podczas dostawy, a z drugiej strony do opoznien w uzupelnianiu materialu, co z kolei opoznia nasza produkcje.

Sytuacja w zakresie obslugi klienta jest podobna. Ze wzgledu na niezwykle duza liczbe zapytan, czas oczekiwania na odpowiedz mailowa wynosi okolo 2-3 tygodnie. Uprzejmie prosimy o powstrzymanie sie od wielokrotnych zapytan i obiecujemy, ze odpowiemy na kazda wiadomosc, nawet jesli potrwa to dluzej niz przewidziano.

Odnosnie statusu dostawy, jak tylko Panstwa zamowienie zostanie zaplanowane do produkcji, otrzymaja Panstwo automatyczne powiadomienie. Kolejne powiadomienie otrzymaja Panstwo, gdy towar zostanie przekazany firmie spedycyjnej lub kurierskiej.

Przepraszamy za czas oczekiwania oraz opoznienia. Ciezko pracujemy, aby moc ponownie zaoferowac Panstwu nasz standardowy serwis.

Proszę poważnie potraktować sytuację - my też to robimy!

Nie zapomnij umyć rąk, zachowaj odległość co najmniej dwóch metrów, kichaj w ramiona ... Wszyscy słyszeliśmy tę radę niezliczoną ilość razy, ale prosimy o skorzystanie z niej w celu ochrony własnego zdrowia. Jak tylko ogłoszono pierwsze zdarzenia, Wickey zapewniliśmy, że duża część naszych pracowników może pracować z domu. Dla tych, których zakres odpowiedzialności nie zezwala na prace domową, podjęto środki bezpieczeństwa wewnętrznego i higieny, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Dziękujemy wam!

Na koniec chcielibyśmy podziękować za niezwykły poziom zrozumienia. Ostatnie tygodnie po raz kolejny udowodniły, jak silne jest poczucie odpowiedzialności i zrozumienia w społeczności Wickey. Dziękujemy za wiele miłych wiadomości, które dotarły do nas w ciągu ostatnich kilku dni i pomagają nam patrzeć z optymizmem w przyszłość w tych trudnych czasach.

Życzymy naszym klientom, ich przyjaciołom i rodzinom, zdrowia. Dzięki temu nasze produkty do zabawy mogą przynieść radość w Twoim domowym ogrodzie. Będziemy nadal robić co w naszej mocy!

Bardzo dziękujemy i życzymy zdrowia
Zespół Wickey