Huśtawki

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Ramy do huśtawek

Huśtawka daje twojemu dziecku tyle szczęścia co żadna inna zabawka ogrodowa. U nas znajdziesz także dla najmłodszych odpowiednią huśtawkę, by mogli huśtać się pod nadzorem dorosłych. Ale także dla większych dzieci i nawet dla dorosłych znajdziesz u nas różne warianty huśtawek. Jeżeli zdecydujesz się na zakup urządzenia do zabawy do twojego ogrodu, huśtawki nie może w żadnym przypadku zabraknąć.

Jakie podstawowe modele huśtawek posiadamy?

Jeżeli jesteś zainteresowany huśtawką Wickey , masz do wyboru trzy różne podstawowe modele: huśtawkę drewnianą lub metalową. Do huśtawek z czterokątnych bali oferujemy dużo różnych wariantów ram. Poczynając na huśtawce z dwoma miejscami aż do huśtawek do wieży. Oferujemy także możliwość rozbudowania huśtawki o siatkę, ściankę lub linę wspinaczkową. Wygrane miejsce pod siatką czy drabinką możesz wykorzystać jako piaskownicę lub miejsce na zabawki. Wszystkie te moduły otrzymasz u nas w naszym Wickey online sklepie. Nasze huśtawki z drewna okrągłego są dobrą alternatywą do często wybieranych huśtawek z bali czterokątnych, które często wykazują mniej rys. Poczynając z modelem na jedno miejsce aż do modeli na 3 miejsca do huśtania. Także huśtawkę z okrągłych bali możesz rozbudować o kolejne moduły. Huśtawki metalowe powstały z mocnej stali i są prawie niezniszczalne. Dzięki temu mamy huśtawki, które wytrzymują nawet sześcioro huśtających się dzieci naraz. U nas znajdziesz także huśtawki dla niemowląt.

Czy mogę rozbudować moją huśtawkę Wickey?

Jeżeli zdecydujesz się na huśtawkę drewnianą, będziesz mógł rozbudować ją różnymi modułami. Prostą huśtawkę możesz w mig przemienić w wieżę. Dzięki naszym modułom możesz rozbudować swoją huśtawkę np. o falistą zjeżdżalnię z podestem lub o całą gotową wieżę zabaw Wickey. Dzięki dużemu wyborowi dodatków do huśtawek możesz wybrać i dopasować te elementy, które najbardziej będą pasować do treningu motoryki twojego dziecka. Posiadamy duży asortyment huśtawek, siedzisk, huśtawek talerzy, siatek oraz urządzeń do gimnastyki, które świetnie wyposażą twoją huśtawkę. Jeżeli chcesz przymontować huśtawkę do ściany lub do stojącej już wieży zabaw, wtedy polecamy nasze łączenia do huśtawek z naszego sklepu. Zakupiłes już wybraną huśtawkę? Brakuje ci tylko siedziska? To żaden problem, ponieważ w naszym online sklepie znajdziesz nie tylko drewniane urządzenia zabawowe, ale także pasujące dodatki. Dodatkowo możesz zamówić piaskownicę lub domek do ogrodu. Oprucz tego możesz zamocować zjeżdżalnię do swojej huśtawki – dzieci napewno się ucieszą. A jeżeli szukasz kompletu, wtedy polecamy nasze Wickey wieże zabaw lub domki, które również można dodatkowo wyposażyć np. w drążek gimnastyczny. Nasz sortyment jest szeroki i zawiera wszystko od pojedynczych wież wspinaczkowych aż po duże place zabaw.