Wickey

Wickey logo

Fabryka placów zabaw

Halloween – Spooktacular Specials aż do 02.11.2020!


Kontakt

Dostępność

Można z nami kontaktować się drogą o formularzu kontaktowym i klasycznie przez telefon.

Możesz skontaktować się z nami od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 12:00 pod następującym numerem telefonu: +48 (0)22 2922 238
Między 9:00 a 12:00 nasz polski personel chętnie Ci pomoże. Następnie nasza anglojęzyczna obsługa klienta jest dostępna do godziny 12:00.
Prosimy o uwzględnienie uwagi na gorącej linii.

Opinia

Jesteś zadowolony albo masz dla nas sugestie? Daj nam znać. Czekamy na ocenę w TrustedShops, TrustPilot lub recenzję w Google. Jesteś prawdziwym fanem i chicałbyś podzielić się swoimi przeżyciami? Następnie udostępnij swoje zdjęcie lub fil [email protected] aby zamieścić je na naszych stronach internetowych. Czekamy na Twoją opinię!

Klientów, których uszczęśliwiamy już w całej Europie oraz którzy specjalnie dla nas dzielą się swoimi przygodami, możesz spokojnie obejrzeć w naszym sklepie w sekcji Inspiration. Zainispiruj się!

Współpraca

Prowadzisz bloga i interesuje Ciebie współpraca z nami? Miło nam to słyszeć! Wyślij nam po prostu e-maila na adres [email protected] i opowiedz nam w nim o sobie i o swoch planach dotyczących przyszłej współpracy. Jeśli posiadasz już pakiet mediowy, prześlij nam go. W ten sposób przyszła współpraca może rozpocząć się jeszcze sprawniej!

Konkurs

W tym celu najlepiej po prostu polub naszą stronę na Facebook'u. Czy to konkursy, czy akcje rabatowe itp.. - tutaj zawsze znajdziesz aktualne informacje.