Wickey

Wickey logo

Fabryka placów zabaw

Bezpłatna dostawa od 250 zł*


Kontakt

Przepraszamy za czas oczekiwania oraz opoznienia. Ze wzgledu na wyjatkowo duzy wolumen zamowien w calym europejskim handlu internetowym nadal wystepuja opoznienia w lancuchu dostaw. Ze wzgledu na niezwykle duza liczbe zapytan, czas oczekiwania na odpowiedz mailowa wynosi okolo 2-3 tygodnie. Uprzejmie prosimy o powstrzymanie sie od wielokrotnych zapytan i obiecujemy, ze odpowiemy na kazda wiadomosc, nawet jesli potrwa to dluzej niz przewidziano. Ciezko pracujemy, aby moc ponownie zaoferowac Panstwu nasz standardowy serwis.

Dostępność

Można z nami kontaktować się drogą o formularzu kontaktowym i klasycznie przez telefon.

Możesz skontaktować się z nami od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 12:00 pod następującym numerem telefonu: +48 (0)22 2922 238
Między 9:00 a 12:00 nasz polski personel chętnie Ci pomoże. Następnie nasza anglojęzyczna obsługa klienta jest dostępna do godziny 12:00.
Prosimy o uwzględnienie uwagi na gorącej linii.

Ze wzgledu na niezwykle duza liczbe zapytan, czas oczekiwania na odpowiedz mailowa wynosi okolo 2-3 tygodnie. Uprzejmie prosimy o powstrzymanie sie od wielokrotnych zapytan i obiecujemy, ze odpowiemy na kazda wiadomosc, nawet jesli potrwa to dluzej niz przewidziano.

Opinia

Jesteś zadowolony albo masz dla nas sugestie? Daj nam znać. Doceniamy opinie na portalu Ekomi lub recenzję w serwisie Google. Jesteś prawdziwym fanem i chicałbyś podzielić się swoimi przeżyciami? Na adres [email protected] wyślij nam zdjęcie z opisem na naszą stronę i stań się jej częścią.

Klientów, których uszczęśliwiamy już w całej Europie oraz którzy specjalnie dla nas dzielą się swoimi przygodami, możesz spokojnie obejrzeć w naszym sklepie w sekcji Inspiration. Zainispiruj się!

Współpraca

Prowadzisz bloga i interesuje Ciebie współpraca z nami? Miło nam to słyszeć! Wyślij nam po prostu e-maila na adres [email protected] i opowiedz nam w nim o sobie i o swoch planach dotyczących przyszłej współpracy. Jeśli posiadasz już pakiet mediowy, prześlij nam go. W ten sposób przyszła współpraca może rozpocząć się jeszcze sprawniej!

Konkurs

W tym celu najlepiej po prostu polub naszą stronę na Facebook'u. Czy to konkursy, czy akcje rabatowe itp.. - tutaj zawsze znajdziesz aktualne informacje.