Wickey

Wickey logo

Fabryka placów zabaw

Nadal dostarczamy i jesteśmy do Twojej dyspozycji. Dowiedz się więcej


Zamawianie i Wysyłka

Ze względu na obecną sytuację w Europie dostawa może zostać opóźniona o kilka dni.

Ze wzgledu na wyjatkowo duzy wolumen zamowien w calym europejskim handlu internetowym nadal wystepuja opoznienia w lancuchu dostaw. Prowadzi to z jednej strony do przeciazenia firm spedycyjnych i uslug kurierskich podczas dostawy, a z drugiej strony do opoznien w uzupelnianiu materialu, co z kolei opoznia nasza produkcje.

Odnosnie statusu dostawy, jak tylko Panstwa zamowienie zostanie zaplanowane do produkcji, otrzymaja Panstwo automatyczne powiadomienie. Kolejne powiadomienie otrzymaja Panstwo, gdy towar zostanie przekazany firmie spedycyjnej lub kurierskiej.
Przepraszamy za czas oczekiwania oraz opoznienia. Ciezko pracujemy, aby moc ponownie zaoferowac Panstwu nasz standardowy serwis.

 

Ile wynoszą koszty przesyłki mojego zamówienia?

 •  
  Wysyłka
 •  

  Polska
 • Zamówienia od
  250 zł
  0,00 zł
 • Zamówienia poniżej
  250 zł
  25,00 zł

Nasze artykuły zakupione w polskim sklepie internetowym mogą zostać dostarczone tylko do Polski.

Jak zostanie wysłane moje zamówienie?

W zależności od wielkości zamówienia towar wysyłamy firma kurierską lub spedycją.

Małe paczki wysyłamy przez DHL, GLS , DPD lub UPS. Po wysłaniu paczki otrzymują Państwo potwierdzenie wysyłki wraz z numerem nadawczym. Dotyczy to przede wszystkim akcesoriów.

Duże paczki, takie jak place zabaw i huśtawki są dostarczane przez spedycję. Dostawa następuje po wcześniejszym umówieniu terminu dostawy z przewoźnikiem. Dostawa odbywa się do krawędzi chodnika. Przeważnie towar wyładowywany jest wózkiem paletowym. W niektórych przypadkach towar musi zostać wyładowany ręcznie, wtedy prosimy Państwa o pomoc.

Kiedy będzie wysłane moje zamówienie?

Ze względu na obecną sytuację w Europie dostawa może zostać opóźniona o kilka dni.

Dane dotyczące terminów dostawy znajdą Państwo na odpowiedniej stronie dotyczącej konkretnego artykułu. Terminy te są zależne od wielkości i samego artykułu. Zasadniczo należy przyjąć iż w przypadku zamówienia większej ilości artykułów obowiązuje najdłuższy czas realizacji, wymieniony dla któregokolwiek artykułu.

W przypadku produktów, dostarczanych przez spedycję, jak na przykład wieże zabawowe i huśtawki, dostawa następuje po wcześniejszym telefonicznym kontakcie pomiędzy spedycja a Państwem. Z tego względu jest bardzo ważne, aby podali Państwo koniecznie prawidłowy numer telefonu.