Fabryka placów zabaw

Fabryka placów zabaw

Fabryka placów zabaw

Zjeżdżalnie

19 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

19 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Zjeżdżalnie

Wybór zjeżdżalni jest duży. Zaczynając od zjeżdżalni falistej poprzez turbo zjeżdżalnie aż do nietypowej spirali. Przy zjeżdżalni falistej możesz wybierać między różnymi kolorami. Wszystkie nasze zjeżdżalnie do dobudowy, montuje się na podeście. Każda zjeżdżalnia jest przeznaczona do wlasnej wysokości podestu. Do montażu każdej z nich używamy śrub z łbem.

Zjeżdżalnie z ramą

Jeżeli zdecydujesz się na zjeżdżalnię z ramą, masz tą zaletę, że możesz postawić ją gdzie chcesz, niezależnie od tego gdzie znajduje się twoja wieża zabaw. Także wolnostojących zjeżdżalni mamy duży wybór w naszym sklepie online. Szczególnie praktyczna jest nasza zjeżdżalnia Big Fun Slide, tą kolorową plastikową zjeżdżalnię można łatwo złożyc. Możesz ją schować np. w domku ogrodowym lub piwnicy, gdy będziesz potrzebować więcej miejca w ogrodzie i zjeżdżalnia akurat nie jest potrzebna. Także w zimie jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Zjeżdżalnia Smoby jest również zjeżdżalnią z ramą, którą można łatwo rozmontować. Przy tej zjeżdżalni jest dostęp do wody szczególną atrakcją. Ta zjeżdżalnia ma świetne kolory i służy również jako wodna zjeżdżalnia. A do wielkiej zabawy mamy również wersję XL. Nasze zjeżdżalnie Slider na klasycznej drewnianej ramie nie są co prawda aż tak elastyczne, ale mimo to, są praktyczną klasyką, dostępną w wielu różnych wariantach. Tutaj możesz wybierać między różnymi kolorami i wysokościami podustu. Dla dzieci, które szczególnie chętnie zjeżdżać lubią, najodpowiedniejsza będzie X-Tream Trigano, która jest dłuższa od innych i daje przez to więcej wspaniałej zabawy.

Szczególne modele zjeżdżalni

Klasyczne proste oraz faliste zjeżdżalnie dają dużo szczęścia najmłodszym. Lecz czymś wyjątkowym i specjalnym są nasze szczególne modele jak nasza zjeżdżalnia spirala i turbo zjeżdżalnia. Na nich zjadą dzieci nie zwyczajnie, lecz spiralnie w dół. A w turbo zjeżdżalni zjadą w dół w rurze. Fantastyczne przeżycia z potencjałem do uzależnienia! Naturalnie oprucz zjeżdżalni ogrodowych prowadzimy również sprzedaż zjeżdżalni do użytku publicznego, które sprawdzone zostały przez TÜV i posiadają certyfikat do publicznego użytkowania.

Dekoracje do zjeżdżalni

Byś mógł swoją zjeżdżalnię pięknie udekorować, znajdziesz w naszym sklepie również pasujące naklejki. Aktualnie oferujemy jako „dodatki“ następujące motywy: Dora, Sponge Bob, Racing, Flowers i Pirate. Jeżeli nie masz w zamiarze postawić zjeżdżalni na piasku lub na ściółce, wtedy doradzamy podłożyc przy końcu zjeżdżalni gumowe maty dla bezpieczeństwa twojego dziecka. Zjeżdżalnia stoji już w ogródku, a dzieci nadal niezadowolone? Nic dziwnego, gdy dziecko wie, co jeszcze Wickey w ofercie ma. Nasz sortyment zawiera jeszcze dużo więcej wspaniałych urządzeń do zabawy na świerzym powietrzu: kup jeszcze domek lub piaskownicę dla swojich dzieci. Swoją zjeżdżalnię mogą rozbudować np. o huśtawkę. Lub możesz odrazu zamówić cały komplet: wieża zabaw Wickey lub wieża wspinaczkowa, która oferuje różne możliwości zabawy. W naszym sklepie online fantazja nie zna granic – zapraszamy na przechadzkę odkrywającą nasz świat drewnianych zabawek odrodowych.