Fabryka placów zabaw

0800 70 28 21

Fabryka placów zabaw

0800 70 28 21

Fabryka placów zabaw

0800 70 28 21

Zjazdy linowe

10 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

10 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Zjazdy linowe

Zjazd linowy do własnego ogrodu! Twoje dzieci będą zachwycone. Właściwie to tylko na wyjątkowych publicznych placach zabaw mogą dzieci spotkać zjazd linowy. Ale teraz mamy rozwiązanie! Oferujemy zjazd linowy do twojego ogrodu lub na podwórko. Instalacja zjazdu linowego jest prostsza niż by się wydawało. Teraz może się zacząć prawdziwa zabawa!

Zjazd linowy do ogrodu

W naszym sklepie są dwie różne wersje zjazdu linowego do wyboru, które możesz zainstalować we własnym ogrodzie. Zjazd linowy Para oraz SpiderGlider posiadają stabilną metalową linę, łożyska kulkowe oraz obudowę z uchwytami. Zjazd linowy Para jest dostępny w dwóch kolorach, oprucz tego dortarczamy dwa ocynkowane zaciski. Ten zjazd linowy możesz dodatkowo wyposażyć w okrągłą huśtawkę „kwiatek”, tak by mogły dzieci podczas jazdy wygodnie siedzieć. O mocowania liny do zjazdu linowego trzeba dodatkowo zadbać.

Zjazd linowy do użytku publicznego

Dla przedszkoli lub restauracji oferujemy zjazd linowy Heavy. Ten szczególnie solidny zjazd linowy składa się z przewodu nośnego o średnicy 10 mm, z zacisków i uchwytów linowych oraz wózku ze stali nierdzewnej z systemem hamowania dla maksymalnego bezpieczeństwa. Zjazd linowy Heavy został przetestowany przed TÜV i posiada certyfikat GS/TÜV według normy EN 1176. Możesz zamontować go na okrągłych balach o przekątnej 140 – 160 mm. Do tego znajdu linowego polecamy naszą huśtawkę gumową okrągłą do użytku publicznego, która może być stosowana jako siedzisko wahadłowe.

Ochrona do zjazdu linowego

Kolejka linowa powinna być regularnie sprawdzana i konserwowana. W przypadku niektórych modeli wykonujemy części zamienne, które dostępne są w naszym sklepie. Bezpieczna nasadka z uchwytem kabla i napinacz kablowy jest niezbędny. Wskazane jest również, aby umieścić maty ochronne pod kolejką linową, gdy gleba nie jest miękkim podłożem (np. piasek).