Fabryka placów zabaw

Fabryka placów zabaw

Fabryka placów zabaw

Wspinaczka & Gimnastyka

Produkty 1 do 30 z 60

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 30 z 60

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Wspinaczka & Gimnastyka

Kto własnie szuka wieży zabaw do ogrodu, zapewne nie myśli odrazu o kółkach gimnastycznych czy linie wspinaczkowej. Ale własnie gdy twoje dzieci w przedszkolu czy w szkole chętnie się wspinają, warto powiększyć wieżę zabaw o modułowe przyrządy do wspinaczki. W ten sposób przeobrazisz wieżę zabaw w wieżę wspinaczkowa.

Akcesoria drabinka i lina szrurkowa oraz rura wspinaczkowa

Na linie lub drabince wspinaczkowej poczuje się twoje dziecko jak pirat lub odkrywca. Trzeba umiejętnie wspiąć się na liny. A na rurze wspinaczkowej poczuje się jak prawdziwy strażak lub rycerz na wieży. Na wszystkich modułowych urządzeniach trenuje twoje dziecko nie tylko mieśnie nóg i rąk ale także „główkę“ i koordynację ruchową. Wspaniałe wyzwanie dla najmłodszych rzadnych przygód, którzy mają własny plac zabaw w ogródku! Drabinkę i linę sznurkową możesz zamocować na ramie huśtawki lub (jak rurę) na MultiBeam, wielofunkcyjnej balce do wieży wspinaczkowej.

Dodatkowe moduły siatka i ścianka wspinaczkowa do wieży zabaw

Szczególnie wspaniałą zabawę mają małe „małpki“ na siatce lub ściance wspinaczkowej. Siatkę wspinaczkową możesz zamówić z lub bez obramowania jak również w różnych rozmiarach. Może także stać wolno. Ściankę wspinaczkową możesz przymontować prosto lub pochyło do wieży. Prosto stojąca ścianka wspinaczkowa jest jednak większym wyzwaniem niż pochyła. Ściankę wspinaczkową możesz nabyć w wersji otwartej lub zamkniętej – prosimy zwrócić uwagę na to, czy uchwyty wspinaczkowe są zawarte w artykule, czy trzeba je osobno zamówić. W niektórych naszych wieżach zabaw jest siatka oraz/lub ścianka wspinaczkowa już zawarta, np. w wieży Tarzan´s Hut (ścianka wspinaczkowa) lub w wieży Summerland (ścianka oraz siatka wspinaczkowa). Prosimy również zwrócić uwagę na bezpieczne zakotwiczenie modułów przy wieży.

Drążek oraz kółka gimnastczne do wieży zabaw

Zwisać do góry nogami na drążku gimnastycznym, jest niezwykłym, zabawnym zajęciem dla dzieci! Drążek może stać wolno lub byc przyłączony do wieży zabaw. Równie wyzywające jak drążek są kółka gimnastyczne i pręt w kształcie trapezu do zamontowania na ramie huśtawki. Zdziwisz się jakie piruety dzieci potrafią na tych urządzeniach przedstawić. Zwróć uwagę na to, by pod modułami znalazło się miekkie podłoże lub podłóż gumowe maty amortyzujące upadek.