Fabryka placów zabaw

Fabryka placów zabaw

Fabryka placów zabaw

Stoliki piknikowe

6 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

6 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Stolik piknikowy

Stolik piknikowy dla dzieci jest wielofunkcyny w zastosowniu. Obok wież do zabawy Wickey, na których dzieci skaczą, wspinają się, zjeżdżają jest stolik piknikowy punktem wyciszenia do zebrania nowej energii. Uzupełnij więc huśtawkę, zjeżdżalnię lub urządzenie wspinaczkowe twojego dziecka o stolik piknikowy.

Stolik piknikowy jest praktyczny

Przy stoliku piknikowym, mogą twoje dzieci nie tylko po zabawie w ganianego lub na wieży znów „oddechnąć“, ale także odrabiać zadania domowe, malować, bawić się lub po prostu odprężyć się na świerzym powietrzu i marzyć. Na stoliku mogą twoje dzieci położyć swoje wartościowe rzeczy, aby podczas zabawy się nie zgubiły. Także kurtka czy szalik, w którym podczas biegania i zabawy za gorąco się zrobiło, znajdą miejsce na stoliku piknikowym. A gdy rodzice własnie w ogrodzie griluja, będą mogły dzieci zjeść przy swojim stoliku. Odnośnie nudziarskich pogaduszek rodziców, będą mogły dzieci znaleść swoje tematy przy swojim stoliku lub opowiadać sobie kawały czy tajemnice. Wysokość jest dla dzieci perekcyjna.

Cztery modele stolika piknikowego

Aktualnie prowadzimy cztery różne modele stolików piknikowych dla dzieci w naszym sklepie online: Stolik piknikowy „dla dzieci“ jest najprostszym i najtańszym modelem. Przygotowany już zewtaw (z ciśnieniowo impregnowanego drewna iglastego oraz ze szczegółową instrukcją montażu) spełnia swoje zadanie w ogrodzie. Stolik piknikowy BEN jest już bardziej krzepki. Na wystające śruby zostaną nałożone nakładki. Wymiary stolika są większe niż przy pierwszym wspomnianym modelu. A kto woli bardzo stabilna wersje, powinien zdecydować się na stolik piknikowy Björn lub Sven. Obie wersje posiadają grubość drewna 28 mm i oczywiście zaokrąglone kanty. Wyjątkową atrakcją jest okrągły stolik piknikowy Björn. Tutaj znajdzie miejce czwórka dzieci. Stolik piknikowy to idealne uzupełnienie wieży zabaw, domku, piaskownicy, bujaczka lub zjazdu linowego!