Fabryka placów zabaw

0800 70 28 21

Fabryka placów zabaw

0800 70 28 21

Fabryka placów zabaw

0800 70 28 21

Mocowania

18 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

18 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Haki do huśtawek

Nasze place zabaw - zarὁwno wieża zabaw Wickey jaki i plac zabaw DIY z huśtawką - i nasze huśtawki sa standardowo dostarczane z hakami do huśtawki. Ale może masz swoje indywidualne rozwiązanie i dodasz huśtawke pὁźniej. W takich przypadkach prowadzimy akcesoria do huśtawek w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz tam mocowania do huśtawek, haki do huśtawek, obejmy do huśtawek. Ponadto niektóre modele siedzisk wymagają specjalnych uchwytὁw. Także na to jesteśmy dobrze przygotowani.

Haki do huśtawek z gwintem

Haki do huśtawek z gwintem mogą być użyte do belek drewnianych kwadratowych jak i okrągłych. Gwint będzie całkowicie przewiercony przez belki lub ewentualnie w nich zatopiony. Istnieją haki z gwintem z nakrętką lub bez. Szczególny komfort obiecuje hak do huśtawki Safety, ze stali ocynkowanej (z gwintem) z szeklą. Prawie wszystkie haki do huśtawki z gwintem są dostarczane z karabińczykiem, zawieszane na lini lub łańcuchu huśtawki.

Obejmy do huśtawki

W przeciwieństwie do haka z gwintem do huśtawki, obejma do huśtawki obejmuje drewniane belki. Wykonujemy oba typy mocowań: obejmy do belek z zdrewna kwadratowego i obejmy do belek z drewna okrągłego. Należy zwrócić uwagę na różne średnice obejm dla okrągłych belek drewnianych. Także tutaj karabińczyki są zawarte w zestawie.

Haki do huśtawek modele specjalne

Może widziałeś w naszym asortymencie huśtawek specjalne modele siedzisk jak np. Mega huśtawka albo huśtawka relaksacyjna. U nas otrzymasz wszystkie pasujące części do ich zawieszenia. Posiadamy między innymi haki do hamaków, dzięki czemu jest możiwość zamontowania hamaka na ścianie. Inteligentnym rozwiązaniem jest obrotowy hak Powerhook z łożyskiem kulkowym. Łożysko kulkowe pozwala huśtawce (np. huśtawka relaksacyjna) obracać się we wszystkie strony. Ten hak przymocowuje się do sufitu. Posiadamy także specjalne mocowania do huśtawki podwójnej i huśtawki gniazda. „Wydanie luksusowe“ wśród naszych haków do huśtawki jest nasz model Marathon. Jest on głównie przeznaczony do siedziska Mega huśtawki, ale może być również stosowany do wszystkich innych huśtawek. Dzięki specjalnej technologi jest on bezgłośny a stałe posuwanie huśtawki nie jest końieczne. Idealne warunki do relaksującego huśtania się w spokoju.Poza jakością mocowań do huśtawki, szczególnie ważne jest umocowanie w podłożu. Aby prawidłowo zamontować twoją huśtawke, twoją wieże wspinaczkową lub wieże zabaw rozejrzyj się na naszej stronie internetowej w kategori Maty gumowe i kotwy. Place zabaw przeznaczone do użytku publicznego muszą odpowiadać normie DIN EN 1176. Nasz asortyment dla publicznych placów zabaw obejmuje zarówno zjazd liniowy jak i bujaki. Akcesoria do wież zabaw, ram do huśtawek i domków zabaw skierowane są do wszystkich rodzin, które chca zbudować swój własny kreatywny plac zabaw. Także nasze meble dziecięce przeznaczone są do użytku prywatnego. Twoim maluchom napewno spodobają się łóżka dla dzieci z naszego sklepu internetowego.