Fabryka placów zabaw

Fabryka placów zabaw

Fabryka placów zabaw

Place zabaw akcesoria

Produkty 1 do 30 z 56

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 30 z 56

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Dodatki do wieży zabaw

Nasze place zabaw wyróżniają się poprzez modułową budowę oraz indywidualność. Z wieży dla rycerza możesz zrobić sklepik a straż pożarną przerobisz w mig w statek piratów! Dzięki dużemu wyborowi akcesorii w naszym sklepie online, możesz wszystko szybko znaleść. A praktyczne dodatki jak uchwyty do wieży zabaw mamy również w naszej ofercie.

Części do dobudowy do wieży zabaw

Jeżeli chcesz swoją wieżę zabaw przeobrazić w statek, wtedy będziesz potrzebować lornetkę. A jeżeli zdecydujesz się na peryskop, wtedy będzie twoja wieża wygłądała jak łódź podwodna. W każdym przypadku będzie potrzebny ster. Jeżeli dobierzesz jeszcze nasz pistolet wodny, wtedy będzie twój statek kompletny, ale uważaj, bo może być mokro… Bardzo popularne są także nasze skrzynki pocztowe oraz tablice z zegarem. A z workiem treningowym, który zawiesza się na MultiBeam będzie twoja wieża szczególnie sportowa. Przy module TicTacToe będziesz zmuszony do myślenia – dla odmiany zamiast biegania i wspinania się. Dużo dzieci uwielbia Dorę lub zabawnego SpongeBob. Dlatego możesz udekorować swoją wieżę tymi postaciami. U nas znajdziesz flagi oraz komplety naklejek do wieży zabaw z wymienionymi postaciami. Rozejrzyj się w naszej kategorii z akcesoriami – Napewno znajdziesz jeszcze dużo więcej.

Uchwyty do wieży zabaw

Czasami nadal brakuje uchwytu w ważnym punkcie u wejścia do wieży. To żaden problem, ponieważ mamy w naszym sortymencie różne rodzaje uchwytów. U nas znajdziesz nie tylko uchwyty, ale także podnóżki np. do bujaczków. A jeżeli brakuje ci nakładki, to także żaden problem u nas znajdziesz szybko zastępstwo w kategorii „akcesoria“. Oferujemy również ochronę na kanty piaskownicy, szczebelki do drabinki sznurkowej oraz łączenia do huśtawek. Do części do dobudowy, które uszczęśliwią twoje dziecko zaliczamy teleskop oraz peryskop. Mali przygodowcy będą w ten sposób mogli swojich wrogów z daleka wyczajić. Świetnymi akcesoriami dla kapitana i pirata będzie oczywiście ster jak i flaga. Te dodatki pasują nie tylko do wieży zabaw, ale również do naszego modelu piaskownicy „statek“. Jeżeli stoji w twojim ogródku domek do zabawy, wyposaż go w tablice do pisania z zegarem lub w telefon. Wieża zabaw Jennny´s Corner Shop – ale także domek ze stolikiem piknikowym – możesz z odpowiednim kompletem dodatków przeobrazić w sklepik z lodami. Dla sportowców przewidzieliśmy akcesoria jak worek treningowy lub kosz do gry w koszykówkę.