Fabryka placów zabaw

0800 70 28 21

Fabryka placów zabaw

0800 70 28 21

Fabryka placów zabaw

0800 70 28 21

Place zabaw

Produkty 1 do 30 z 186

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Produkty 1 do 30 z 186

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Wieża zabaw Wickey

Im więcej placów zabaw powstaje tym trudniej jest się zdecydować. Na pierwszym miejscu stoi zawsze zabawa twojego dziecka. Najważniejsze jest by wieża zabaw, domek czy wieża wspinaczkowa w twoim ogródku otworzyła dziecku świat fantazji, by promować kreatywność oraz szczęście twojego dziecka. Nasza główna zasada: na pierwszym miejscu stoi wspaniała zabawa twojego dziecka, obojętnie czy na Wickey wieży zabaw, huśtawce czy zjeżdżalni.

Czym wyznaczają się place zabaw Wickey?

Place zabaw Wickey stoją zawsze stabilnie i pewnie, także w twojim ogrodzie. Wszystkie balki oraz deski są z masywnego oraz ciśnieniowo impregnowanego drewna. Łączenia śrub są szczególnie stabilne. Dzięki mocnym balom z wysokojakościowego drewna, wieża Wickey ani nie drgnie, gdy jest właściwie zmontowana oraz w ziemi twojego ogrodu zakotwiczona. Możemy to zagwarantować dzięki naszemu dociętemu na miarę, cieśnieniowo impregnowanemu drewnu, z którego powstały wszystkie nasze place zabaw. Do tego ich montaż jest łatwy i szybki. Posługuj się instrukcją montażu, docinanie oraz nawiercanie przy standardowym modelu wieży nie jest potrzebne. I jeszcze z czegoś jesteśmy w Wickey dumni: Każdy plac zabaw jest modułowo zbudowany, który można dodatkowo uzbroić w akcesoria. Możesz zacząć od małej wieży, składającej się ze ścianki wspinaczkowej, podestu z dachem, zjeżdżalni falistej oraz piaskownicy. Oczywiście wszystko z naszego ciśnieniowo impregnowanego drewna. W ten sposób powstanie z naszej wieży twoje indywidualne urządznie do zabawy. W następnym roku dodaj – oczywiście na życzenie twojego dziecka – huśtawkę lub drążek gimnastyczny lub odrazu drugą wieżę, którą przyłączysz do pierwszej wiszącym mostem. W ten sposób rośnie twoja wieża zabaw razem z potrzebami oraz upodobaniami twojego dziecka.

Jakie mamy wieże zabaw w Wickey?

Każde dziecko jest inne i potrzebuje innego świata zabaw – mały Moritz bawi się chętnie w kowboja i indiana, a mała Maria widzi siebie jako florystkę w kwiaciarni. Z placami zabaw Wickey jest to wszytko możliwe do stworzenia a dzięki dodatkowym akcesoriom możesz dodatkowo rozszerzyć swoją wieżę zabaw. Nasze wieże zabaw różnią się od siebie nie tylko rozmiarami ale także wysokością podestu, wyposażeniem oraz tematem. Masz wybór od wieży straży pożarnej po wieżę statek piratów z prawdziwą flagą piratów i sterem do wież z zabawnymi postaciami bajkowymi jak SpongeBob czy Dora. Po zakupie wieży zabaw możesz zawsze dokupić pasujące dodatki. My także staramy się wymyślać stale nowe zabawne wieże zabaw oraz dobieramy nowe akcesoria do naszych wież.

Na co muszę zwrócić uwagę przy wyborze wieży zabaw?

Zakup razem z wieżą zabaw lub wspinaczkową koniecznie pasujące kotwy. To właśnie wieża ze względu na jej wysokość podestu musi po zmontowaniu koniecznie zostać zakotwiczona w podłożu. Domek zabaw ma oczywiście mniejsze wymogi. Przy każdym naszym urządzeniu znajdziesz porady oraz polecenia dotyczące kotwiczenia oraz oferty wszystkiech potrzebnych kotew w naszym sklepie w kategorii maty gumowe & kotwy.