Fabryka placów zabaw

Fabryka placów zabaw

Fabryka placów zabaw

Piaskownice plastikowe

2 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

2 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Piaskownica z tworzywa sztucznego

Wickey oferuje różne kolory piaskownic z tworzywa sztucznego dla małych budowlańców. Napewno szybko znajdziesz na nią miejsce. Wysokojakościowe tworzywo sztuczne, które jest bardzo odporne na warunki pogodowe i zamykanie zapewniają zabawę przez długi czas. Wickey doda tylko: na miejsca, gotowi, start! Do tego oferuje Wickey piasek do piaskownic 25kg. A jeśli chciałbys do tego zabawną huśtawkę lub zjeżdżalnię (lub nawet całą wieżę zabaw) załatwisz to w mig. Zaglądnij na nasze oferty w Wickey z dużym wyborem kolorów a napewno szybko coś znajdziesz!

Piaskownica muszla Baig Sand Watershell 7711

Jak prawdziwe syreny będą się twoje dzieci czuły w piaskownicy muszelce. Wybierz między kolorami niebieskim i zielonym. Wiesz co szczególnie fajne w piaskownicy muszelce jest? Obie połówki są jednakowej wielkości, które możesz wypełnić piaskiem (który bez problemu u nas zamówić możesz) lub wodą. To idealna opcja w lecie! I jak wieczorem maluszki już zmęczone w lóżku leżą, ,możesz piaskownicę poprostu zamknąć, aby chronić ją przed robactwem i złą pogodą. Perfekcyjna zabawka do każdego ogrodu lub tarasu.

Piaskownica plastikowa duża Big Sandpit + Cover 56726

Praktyczniej i zabawniej nie idzie jak z dużą plastikową piaskownicą Big-Sandy. Cztery wesołe kolorowe strony 152x152cm możesz całkiem łatwo na ziemi zamontować i tak samo szybko rozmontować: idealna do dużego ogrodu! Jak wszystkie piaskownice z Wickey jest także nasza duża plastikowa piaskownica odporna na zmienne warunki pogodowe. Razem z ognisto –czerowoną pokrywą odporna jest na wiatr i na każdą pogodę, aby zagwarantować twojim dzieciom długowieczną zabawę!

Big Sandy + Cover piaskownica 56737

Mniejszą wersją piaskownicy Sandpits jest Big Sandy 138x138cm, która w świetlistym pomaranczowym oraz zielonym kolorze olśniewa. Zaprasza aby budować zamki z piasku, głębokie dziury kopać lub pyszne babeczki piec. Także tutaj jest wintegrowana plandeka, która gwarantuje razem z odpornymi na warunki pogodowe bokami wysoką jakość. Kto swoją piaskownicę nie chce cały rok używać i miejsce zaoszczędzić chce, może ją łatwo rozmontować na części i gdzie indziej położyć. Jest nie tylko zabawna ale i praktyczna!