Fabryka placów zabaw

Fabryka placów zabaw

Fabryka placów zabaw

Modele specjalne

13 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

13 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Wyjątkowe modele piaskownic

Dla wszystkich, którzy kochają przygody ma Wickey nie tylko klasyczne, ale także specjalne modele piaskownic, które przeobrażają twój ogród w raj zabaw. A najlepsze w tym jest: wyglądają nie tylko bardzo atrakcyjnie, ale wykonane są również z wysokojakościowego, zaimpregnowanego drewna, abyś nie potrzebował żadnej dodatkowej impregnacji i twoje dzieci się nią długo cieszyły. Wickey życzy dużo wspaniałej zabawy!

Wypasione modele

Z naszą piaskownicą Flippey i naszą skrzynką na piasek Flip masz nie tylko tą możliwość wyboru między różnymi wielkościami, ale także możliwość wygodnego siedzenia! Zawarta w dostawie pokrywka służy nie tylko jako ławka ale także jako pokrywa na piasek, aby wiatr go nie wywiał i deszcz nie zmoczył. W ten sposób masz zabawę gwarantowaną, i piasek pozostanie czysty.

Piaskownice z dachem

Nasze zadaszone piaskownice jak piaskownica Felix z przesuwanym dachem GASPO lub piaskownica Mickey, również z przesuwanym dachem, są idealne, aby dzieci także w upał lub mały deszcz bez przeszkód mogły się bawić. A jak pogoda bardzo się pogorszy, można dach GASPO łatwo zsunąć w dół, który posłuży jako ochrona przed deszczem, wiatrem, śniegiem oraz robactwem. Dach zsuwa się bez zacięć, posiada automatyczny hamulec z wintegrowanym bolcem do bezpiecznego używania. Piaskownica Felix mierzy 100x100cm i jest idealna do mniejszych ogrodów, tarasów lub balkonów. Zabezpieczenie po każdej stronie zakrywa nie tylko kąty, ale nadaje także zabawny kolor oraz wygląd piaskownicy.

Dla wszystkich piratów

Także we własnym ogródku mogą młodzi piraci stać w morzu! Piaskownice z Wickey w formie statku nadają morski nastrój każdemu placu zabaw. Flagę pirata razem z masztem otrzymasz przy zakupie piaskownicy statek 140x230cm, piaskownicy King Kong oraz dodatku do piaskownicy King Kong Ship. Tzn.: Jeśli posiadasz już naszą piaskownicę King Kong możesz łuk z masztem poprostu dobudować... i w podróż piracie! Potrzebujesz się tylko zdecydować czy wolisz flagę pirata czy wikinga i już możesz przy zachodzie słońca wyruszyć w poszukiwaniu przygód! Wciągaj kotwicę na statek Wickey! Dokładnie to czego potrzebuja żeglarze, z tą piaskownicą Störtebecker możesz wyruszyć w głębokie morze, gdy wzniesiesz swój niebiesko-biały maszt w górę, który składa się z odpornej na pogodę polietynelowej tkaniny. A kto po długim dniu kopania swój skarb wreszcie znalazł lub zakopał, może zamknąć swoją piaskownicę masztem przed innymi piratami, który służy także jako ochrona przed słońcem. Jak u prawdziwych żeglarzy są także tutaj wintegrowane siedzenia z impregnowanego drewna, na których podczas sztormu nawigować możesz. A kto się od czasu do czasu jak prawdziwy kapitan poczuć chce, może dobudować własną kajutę do piaskownicy Störtebecker.

Najlepsza jakość w Wickey gwarantowana!

Wszystkie nasze produkty z drewna, jak nasze piaskownice z Wickey, powstały z impregnowanego ciśnieniowo drewna i są odporne na zmienne warunki pogodowe. Najwyższej jakości drewno z dodatkowymi materiałami gwarantuje długowieczną zabawę. Łatwy montaż gwarantowany. A komu nie zadość, może się u nas rozglądnąć. Od huśtawek do zjeżdżalni aż po całe place zabaw możesz dobrać do swojej piaskownicy, tak aby plac zabaw rósł razem z dzieckiem.