Fabryka placów zabaw

0800 70 28 21

Fabryka placów zabaw

0800 70 28 21

Fabryka placów zabaw

0800 70 28 21

O nas

Wickey – Create your own adventure!

Co jest piękniejsze niż błyszczące oczka dzieci? Z tego powodu wzieliśmy sobie za zadanie, sprawić by dziecka serce biło szybciej. Nasze jakościowe produkty jak place zabaw, domki, huśtawki oraz piaskownice z drewna jak i zabawne akcesoria wnosimy prosto dla Państwa dziecka do domu!

Na początku lat 90 zaprojektował i sprzedał pierwszy plac zabaw szef firmy Guido Goyen. Najpierw place zabaw byly sprzedawane za pośrednictwem handlarza. Gdy końcem lat 90 rozpowszechnił się internet, zaczął Guido sprzedawać swoje produkty na własną rękę w sieci. Sprzedaż w internecie okazała się sukcesem. W 2009 roku narodziła się firma Wickey, w której pod tą nazwą zaczęły być sprzedawane place zabaw dla dzieci. Od tej pory firma ciągle rośnie i sprzedaje swoje place zabaw na całą europę. Dodatkowo firma rozszerzyła swój sortyment o łóżka dla dzieci.

Dziś cechujemy się dużym zasobem wykwalifikowanych i zmotywanych pracowników, którzy popierają nasze motto firmy. Naszych 120 pracowników dzielimy na następujące działy: projekt, grafika, produkcja&logistyka, dział zakupowy, marketing, obsługa klienta, informatyka&technika oraz księgowość.

Kto należy do naszych klientów?


Wiedzieliście Państwo, że w ponad 500.000 ogródkach w europie stoi plac zabaw Wickey. Poprzez stale rosnący Know-How oferujemy nie tylko place zabaw do użytku prywatnego, ale produkujemy także certyfikowane place zabaw według normy EN 1176 do użytku publicznego. Dzięki temu znajdą Państwo plac zabaw także z przeznaczeniem do przedszkola lub miejsc publicznych.

Dział obsługi klienta oraz uprzejmość stoją u nas na pierwszym miejscu


Nasz dział obsługi klienta odpowie bardzo chętnie i kompetentnie na Państwa pytania. Miła obsługa jest dla nas bardzo ważna. Z ponad 1 milionem klientów w całej europie jesteśmy jednym z największych producentów w sektorze placów zabaw oraz oferujemy dzięki naszemu doświadczeniu kompetentne porady, dobrą obsługę oraz wysokojakościowe produkty.

Jakość, bezpieczeństwo oraz zaufanie


Do naszych placów zabaw używamy wyłącznie wysokojakościowych artykułów oraz wysokojkościowe drewno, ponieważ bezpieczeństwo Państwa dzieci stoi u nas na pierwszym miejscu.

  • Wyprodukowano w Niemczech
  • Stabilna i wytrzymała konstrukcja
  • Oszlifowane oraz fazowane drewno
  • Wysokojakościowe drewno, niewymagające malowania
  • Specjalne dwuczęściowe nakładki
  • Sprawdzona jakość
  • Monitorowana produkcja
  • Masywne obramowanie

 

Poprostu zamów-Zbuduj-Baw się!

Narodziny Wickey