Fabryka placów zabaw

0800 70 28 21

Fabryka placów zabaw

0800 70 28 21

Fabryka placów zabaw

0800 70 28 21

Maty gumowe & Kotwy

17 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

17 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Maty gumowe & kotwy

Zakotwiczenie wieży, huśtawki, zjeżdżalni lub innych zabawek ogrodowych w ziemi jest ważnym tematem. Dopiero poprzez stabine zakotwiczenie można bez obaw zagwarantować dobrą zabawę. Do zakotwiczenia nadają się różne kotwy:

Kotwa wkręcana do wieży zabaw

Kotwa wkręcana jest elastyczną i uniwersalną wersją kotwiczenia zabawek ogrodowych. Nadaje się zarówno do bali stojących wieży zabaw jak i do pochyłych ścianek wspinaczkowych lub drabinek. Łatwa i szybka w montażu-wkręcana dyskiem w ziemię i mocowana śrubą w balce. Dodatkowo jest prawie niewidoczna po wewnętrznej stronie bali. Jednak nie jest to najstabilniejsza opcja kotwiczenia, ponieważ stabilizuje balkę tylko z jednej strony. Kotwa wkręcana znajduje zastosowanie w czterokątnych oraz okrągłych balkach.

Kotwa Safety do wieży zabaw

Kotwa Safety jest także wielostronna i do tego bardzo stabilna. Jednak jej instalacja wymaga więcej wysiłku, ponieważ musi zostać zabetonowana. Za to stabilność i bezpieczeństwo będzie gwanatowane. Nadaje się do bali czterokątnych i może być zamontowana również do bali stojących jak i do pochyłych ścianek, drabinek oraz siatek wspinaczkowych.

Kotwa wbijana do wieży zabaw

Kotwa nie nadaje się do pochyło stojących urządzeń zabawowych. Za to gwarantuje stojącym balkom stabilność. Kotwa musi zostać wbita w ziemię oraz zabetonowana. Stabilizuje balkę w każdym kierunku, jednak przy wieżach zabaw z piaskownicą wymaga jej montaż więcej wysiłku.

Kotwa typu H

Kotwa typu H jest najlepszą i najstabilniejszą opcją kotwiczenia ogrodowych urządzeń zabawowych. Prosimy zaplanować 3 dni pracy-dopiero wtedy można zabawkę ogrodową do niej przymontować. Także do kotew typu H muszą być deski piaskownicy zintegrowanej z wieżą przymontowane.

Mata gumowa do wieży zabaw

Dodatkowe bezpieczeństwo podczas zabawy daje mata gumowa amortyzująca upadek, której miejsce znajduje się pod wieżą zabaw lub huśtawką. Maty gomowe oferujemy o grubości 2,5cm lub 4,5cm. Nadają się-zależnie od medelu-do wież zabaw o podeście 1,20m lub 1,5m.