Fabryka placów
zabaw

800-702821
Szybka wysyłka
Darmowa wysyłka
od 250 zł

Siedziska

Siedziska

Siedzisko huśtawki to wiele możliwości. Dostępne są klasyczne pojedyncze siedziska, z oparciem lub bez oparcia. U nas znajdziesz także siedziska dwuosobowe, gondolowe i huśtawki-statki. Trudny wybór? Zamów dwa modele, możesz je bez problemu wymieniać.

     

Produkty 1 do 15 z 68

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
na stronę
 Cena
 • 40%
  Huśtawka dla dzieci gumowa

  Huśtawka dla dzieci gumowa

  Wytrzymałe siedzisko huśtawki

  252,00 zł

  147,00 zł
 • 35%
  Zestaw gimnastyczny

  Zestaw gimnastyczny

  Huśtawka, trapez, obręcze

  147,00 zł

  92,40 zł
 • Huśtawka - Stopy

  Huśtawka - Stopy

  Nowy model!!

  130,20 zł

  100,80 zł

     

Produkty 1 do 15 z 68

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
na stronę
 Cena

Jeżeli chcesz, by Twoje dziecko cieszyło się wielogodzinną zabawą na huśtawce, należy przy jej zakupie zwrócić uwagę na wybór prawidłowego siedziska. Musi być ono wygodne i bezpieczne. W naszej ofercie znajdziesz wiele produktów spełniających oba kryteria. Każde siedzisko huśtawki pochodzi od renomowanego producenta, a jakość – co można zauważyć – jest dla nas absolutnym priorytetem. Jesteśmy przekonani, że szeroka gama naszych produktów umożliwi znalezienie idealnego siedziska dla Twojego dziecka. Możliwości są przeróżne, o czym można się przekonać przeglądając nasza stronę. Niezależnie od wieku dziecka i jego płci – dzięki odpowiedniemu siedzisku zapewnisz mu wspaniałą zabawę. Myślimy oczywiście także o najmłodszych i dlatego też oferujemy całą masę siedzisk dla małych dzieci. Istotną kwestią jest to, by dziecko siedziało bezpiecznie w huśtawce i było odpowiednio chronione.

Zależnie od modelu, niektóre siedziska „rosną” wraz z dzieckiem, dzięki czemu można z nich korzystać przez wiele lat. Gdy dziecko dorasta, a jego wymagania zwiększają się, wówczas być może najlepszym rozwiązaniem będzie huśtawka z siedziskiem z opon? Jeżeli dysponujesz odpowiednim miejscem, możesz zorganizować miejsce do huśtania dla kilku dzieci, jeżeli zamówisz u nas online podwójne siedzisko do huśtawki. Praktycznie nie ma żadnych życzeń, które nie mogłyby zostać spełnione, ponieważ siedziska do huśtawek są projektowane z pełnym zaangażowaniem i wielokrotnie testowane pod względem jakości. Być może Twoje dziecko jest już na tyle duże, że może pomóc Ci w wyborze? Pokaż mu różne siedziska dostępne na naszej stronie, nawet jeżeli wiąże się to z ryzykiem konieczności zamówienia więcej niż jednego egzemplarza!