Wszystkie zamówienia z wpłatą od 21.12.2014 będą realizowane od 02.01.2015. Do dyspozycji pozostajemy dla Państwa do 23.12.2014. Składanie zamówień jest cały czas możliwe. Życzymy Wesołych Świąt orasz szczęśliwego Nowego Roku 2015!

Fabryka placów
zabaw

800-702821
Szybka wysyłka
Darmowa wysyłka
od 250 zł

Siedziska

Siedziska

Siedzisko huśtawki to wiele możliwości. Dostępne są klasyczne pojedyncze siedziska, z oparciem lub bez oparcia. U nas znajdziesz także siedziska dwuosobowe, gondolowe i huśtawki-statki. Trudny wybór? Zamów dwa modele, możesz je bez problemu wymieniać.

     

Produkty 1 do 15 z 68

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
na stronę
 Cena
 • 40%
  Huśtawka dla dzieci gumowa

  Huśtawka dla dzieci gumowa

  Wytrzymałe siedzisko huśtawki

  252,00 zł

  147,00 zł
 • 35%
  Zestaw gimnastyczny

  Zestaw gimnastyczny

  Huśtawka, trapez, obręcze

  147,00 zł

  92,40 zł
 • Huśtawka - Stopy

  Huśtawka - Stopy

  Nowy model!!

  130,20 zł

  100,80 zł

     

Produkty 1 do 15 z 68

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
na stronę
 Cena

Jeżeli chcesz, by Twoje dziecko cieszyło się wielogodzinną zabawą na huśtawce, należy przy jej zakupie zwrócić uwagę na wybór prawidłowego siedziska. Musi być ono wygodne i bezpieczne. W naszej ofercie znajdziesz wiele produktów spełniających oba kryteria. Każde siedzisko huśtawki pochodzi od renomowanego producenta, a jakość – co można zauważyć – jest dla nas absolutnym priorytetem. Jesteśmy przekonani, że szeroka gama naszych produktów umożliwi znalezienie idealnego siedziska dla Twojego dziecka. Możliwości są przeróżne, o czym można się przekonać przeglądając nasza stronę. Niezależnie od wieku dziecka i jego płci – dzięki odpowiedniemu siedzisku zapewnisz mu wspaniałą zabawę. Myślimy oczywiście także o najmłodszych i dlatego też oferujemy całą masę siedzisk dla małych dzieci. Istotną kwestią jest to, by dziecko siedziało bezpiecznie w huśtawce i było odpowiednio chronione.

Zależnie od modelu, niektóre siedziska „rosną” wraz z dzieckiem, dzięki czemu można z nich korzystać przez wiele lat. Gdy dziecko dorasta, a jego wymagania zwiększają się, wówczas być może najlepszym rozwiązaniem będzie huśtawka z siedziskiem z opon? Jeżeli dysponujesz odpowiednim miejscem, możesz zorganizować miejsce do huśtania dla kilku dzieci, jeżeli zamówisz u nas online podwójne siedzisko do huśtawki. Praktycznie nie ma żadnych życzeń, które nie mogłyby zostać spełnione, ponieważ siedziska do huśtawek są projektowane z pełnym zaangażowaniem i wielokrotnie testowane pod względem jakości. Być może Twoje dziecko jest już na tyle duże, że może pomóc Ci w wyborze? Pokaż mu różne siedziska dostępne na naszej stronie, nawet jeżeli wiąże się to z ryzykiem konieczności zamówienia więcej niż jednego egzemplarza!