Fabryka placów zabaw

Fabryka placów zabaw

Fabryka placów zabaw

Domki

28 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

28 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Domek z drewna

„Ja chciałbym mieć swój własny domek do zabawy w ogrodzie!“ – Te słowa słyszysz codzień? Nie zastanawiaj się, ponieważ domek drewniany do zabawy da twojim dzieciom dużo rozrywki!

Dla kogo nadaje się drewniany domek do zabawy?

Wspaniałą zaletą domku jest to, ze już najmłodsi mogą zacząć się w nim bawić. Przy zjeżdżalni, ściance wspinaczkowej czy huśtawce musi być zawsze uważająca osoba dorosła. Przy domku już nie. Dzięki różnym wariantom domków, mogą twoje dzieci spełnić swoje marzenia. Mogą w nim gotować, bawić się klockami lub przytulać ulubione misie. Także większe dzieci będą miały frajdę bawiąc się w domu. W ten sposób zdobędą swój mały raj, w którym będą mogły się wyciszyć.

Który domek nadaje się najlepiej dla mojich dzieci?

Przy wyborze domu, powinieneś koniecznie zapytać o zdanie twoje dzieci. Zwróć także uwagę na miejsce w ogrodzie oraz własny zakres budżetu. Napewno znajdziesz coś odpowiedniego w naszym asortymiencie. Masz do wyboru pomiędzy prostymi domkami po wielofunkcyjne kombinacje aż do dużych domków na palach z werandą oraz zjeżdżalnią. Np. nasz domek Villa Fantastico jest dostępny w różnych rozmiarach oraz z dachem drewnianym lub z plandeki. Domek Moritz jest prosty, praktyczny i w dodatku można go rozszerzyć o werandę. Domki Gaspo oraz Fun House są odjechanymi, wielofunkcjonalnymi modelami: Domek Gaspo jest domkiem do zabawy oraz piaskownicą w jednym. Oba urządzenia są ze sobą powiązane poprzez mechanizm zwijający. A gdy twoje dzieci już przestaną się bawić, wtedy zrolujesz daszek na sam dół i piasek będzie zabezpieczony. Domek Funny Farm zalicza się do kategorii domków na palach. Do niego dostać się można tylko poprzez drabinkę a zejść poprzez zjazd na zjeżdżalni. Do jeszcze większej zabawy można rozbudować go o huśtawkę. Na tym wyjątkowym domu jest wszystko trochę pochyłe i bajkowe. By nasze domki na balach stabilnie stały, znajdziesz u nas oczywiście wszystkie możliwe formy mocowań w podłożu. Jak widać mamy duży wybór domków do zabawy. Rozglądnij się i znajdź odpowiedni dla twojego dziecka.