Fabryka placów zabaw

Fabryka placów zabaw

Fabryka placów zabaw

Bujaki

12 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

12 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Bujaki

Na bujaczku można wszystko wokół zapomnieć a czas leci jak torpeda. Różne warianty bujaczków rozwijają fantazję dziecka. Pozwól dziecku galopowaćjak cowboy na koniku po łące, oswajać dzikie krowy lub jako rządny przygody pirat poznawać morze, foczki oraz wieloryby. Bujaczki zapraszają do zabawy, śmiechu oraz marzeń. Na bujaczku smoku, będzie twoje dziecko rycerzem, na autku rajdowcem. W każdym przykładzie jest zabawa gwarantowana.

Który bujaczek ma stać u nas w ogrodzie?

W naszym sklepie online znajdziesz duży wybór bujaczków jak konik Holly lub motor Mike, które są rustykalnymi oraz funktionalnymi zabawkami. Powstały z masywnej brzozy i wytrzymują nawet najdzikszą zabawę. Alternatywnie mamy w ofercie także bujaczki z kolorowego tworzywa sztucznego HDPE. Zabawne formy zapraszają do kilkugodzinnej zabawy w ogrodzie. Obojętnie jaki bujaczek poszukujesz, my mamy w naszym online sklepie całą gamę do wyboru. Podsumowując są nasze przyjazne bujaczki wspaniałymi towarzyszami przez dzieciństwo waszych pociech.

Bujaczki do użytku publicznego

Tak lubiana zabawka jak bujaczek jest przewidziana nie tylko do użytku prywatnego. Dużo naszych bujaczków posiada certyfikat TÜV według EN 1176. Dzięki temu nadają się do użytku publicznego. Ich przeznaczenie to szkoły, przedszkola, stowarzyszenia oraz inne różne miejsca. Bujaczki są ekstremalnie odporne na warunki atmosferyczne i wandalizm.

Bezpieczeństwo

Nasze bujaczki można zamontować na różne sposoby. Masz wybór między sprężyną do przykręcenia lub do zabetonowania. Obie możliwości są bardzo stabilne do bezpiecznej zabawy.